Nowy Biznes - SodaBlast SystemsSzukasz nowej technologii
w branży renowacji powierzchni?

Chcesz otworzyć własny biznes?
Unowocześnić sprzęt na szybszy?

🟥 Irytujący szef❓
🟥 Wypalenie zawodowe❓
🟥 Chęć bycia niezależnym❓
🟥 Znudzenie obecną pracą❓

Być może to jedna z przyczyn dla której postanowiłeś poszukać czegoś nowego w życiu.
Wyzwania, które da Ci możliwość samorealizacji na własnych zasadach. Wzięcia losu w swoje ręce i rozpoczęcia działań, które pomogą Ci uwolnić się od poprzedniego życia, które Cię zmęczyło? Przebranżowienie to rozpoczęcie życia na nowo. Pozwala odzyskać radość i satysfakcję z wykonywanej pracy. Złapać wiatr w żagle i zdobyć nowe siły. Nasi klienci potwierdzają, że nowe wyzwanie wymagało od nich wiele wysiłku, ale nie cofnęliby czasu, gdyby nawet mogli. Zobacz jak można pracować i zarabiać bez niekończących się narzekań szefa i klientów wymagających ciągłych poprawek.

Po prostu wchodzisz i czyścisz nie przejmując się niczym.

🟩 Dlaczego oczyszczanie z SodaBlast Systems?

Z nowoczesną technologią SodaBlast Systems wchodzisz na rynek, który stale potrzebuje usług modernizacji.
Budynki, zabytki, domy, stare samochody, łodzie wymagają cyklicznego czyszczenia i konserwacji. To właśnie jest Twoje główne zadanie jako posiadacza systemu od SodaBlast Systems.
Do tej pory wykonywało się to powoli mało efektywnymi piaskarkami. Praca z SodaBlast Systems polega na przyśpieszeniu całego procesu przy mniejszym zużyciu ścierniwa.
Korozja i niszczenie powierzchni to niekończący się cykl, dlatego masz nieskończone możliwości.

Jesteś być w 100% samowystarczalny. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego pracownika czy pomocnika. Wiemy, że zatrudnianie dodatkowych osób to duża odpowiedzialność i ryzyko, dlatego nasze maszyny umożliwiają samodzielną pracę. Wszystkie czynności związane z oczyszczaniem możesz wykonywać samodzielnie.
Nie musisz przejmować się brakiem rąk do pracy.
Wystarczy tylko jeden operator - Ty.

Rynek na usługi sodowania i nowoczesnego piaskowania jest bardzo szeroki i niewyczerpalny.
Usuwanie rdzy - dzięki sodowaniu możesz przywrócić każdej powierzchni nowe życie. Technologia SodaBlast Systems nie uszkadza oczyszczanej powierzchni. Firmy zajmujące się renowacją starych pojazdów preferują współpracę z właścicielami SodaBlast Systems ze względu na technologię bezpieczną dla zabytków.
Zdejmowanie powłok malarskich - skutecznie oczyścisz wszystkie powierzchnie z każdego rodzaju powłok malarskich - farb i lakierów. Z SodaBlast Systems możesz usunąć od razu wszystkie warstwy do czystej powierzchni nie niszcząc jej, dzięki temu Twój klient będzie zaskoczony wysoką jakością realizacji usługi. Konserwatorzy zabytków cenią sobie firmy oczyszczające sodą zabytkowe elewacje ze względu na skuteczną i nieinwazyjną metodę dla starych obiektów.
Czyszczenie zabrudzeń - usuwaj wszelkiego rodzaju zabrudzenia z którymi nie radzą sobie zwykłe myjki ciśnieniowe. Wysoka prędkość strumienia pozwala usuwać zabrudzenia produkcyjne w zakładach przemysłowych oraz świetnie sprawdza się do czyszczenie powierzchni z grafiti. Dzięki mobilności maszyn możesz czyścić naloty i osady na pojazdach wodnych takich jak łodzie.

SodaBlast Systems, to rewolucyjny system usuwania farb i oczyszczania powłok z każdej dowolnej powierzchni. Maszyny są przewoźne, bardzo łatwe w transporcie. Daje to nieograniczony zasięg do działania. Możesz oferować swoje usługi z dojazdem do klienta zachowując wysokie marże.


Ile możesz zarobić
na oczyszczaniu?

Zobacz faktyczne ceny za jakie w Polsce nasi Klienci wykonują usługi

Renowacja zabytków

(renowacja 8000m2 ścian kościoła)
400 000 zł netto
2 miesiące

Lokomotywa

(usunięcie z zewnątrz starych farb i rdzy)
26 000 netto
3 dni

Samochód

(usunięcie lakierów z zewnętrznej blachy karoserii)
3 500 - 4 500 zł netto
1 dzień

Samochód 

(usunięcie starych lakierów z podwozia, nadwozia i wnętrza)
4 500 - 7 500 zł netto
2 dni

Chata drewniana

(usunięcie 5-warstw starych farb z elewacji)
18 000 zł netto
2 dni

3 reaktory termiczne

(usunięcie naleciałości
powstających w zakładzie chemicznym)
15 000 zł netto
1 dzień

Dlaczego to dobry biznes?

 1. 400-600 zł netto - Tyle średnio potrafią zarobić nasi klienci na godzinę, oferując innowacyjne usługi oczyszczania SodaBlast Systems
 2. Szerokie zastosowanie - Możesz pracować na różnego rodzaju ścierniwach od piasku po sodę. Dzięki temu możesz świadczyć usługi w wielu branżach: motoryzacja, budownictwo, przemysł i w wielu innych.
 3. 3 x szybsze działanie - W SodaBlast Systems została zastosowana innowacyjna technologia, która sprawia, że ścierniwo nabiera 3x większej prędkości od tradycyjnych piaskarek.
 4. Zwrot z inwestycji nawet w 1 rok - Zapotrzebowanie na rynku oraz ceny usług oczyszczania przekładają się na bardzo szybki zwrot z inwestycji.
 5. Jesteś swoim szefem - Sam ustalasz ile pracujesz i za jaką stawkę. Dodatkowo nie potrzebujesz nikogo do pomocy. Maszyna jest tak zaprojektowana, byś mógł samodzielnie wszystko obsługiwać.
 6. Innowacyjna usługa - SodaBlast Systems to ciągle rozwijająca się technologia oczyszczania najróżniejszych powierzchni. Ciągle rozwijamy naszą ofertę o nowe rozwiązania.
 7. Bezpieczeństwo - Stosując jako czyściwo sodę oczyszczoną zapewniasz wysoki standard bezpieczeństwa oczyszczanej powierzchni. W przeciwieństwie do piaskowania nie uszkadzasz czyszczonej powłoki materiału. Po usunięciu zabrudzeń czy lakierów pozostawiasz czystą, gładką powierzchnię, bez uszkodzeń. Dla przykładu: usuwanie graffiti z szyb lub lakieru z karoserii aut.
 8. Ekologia - Pracujesz w zgodzie ze środowiskiem, przepisami oraz otoczeniem. Oczyszczarki wykorzystują także biodegradowalne i rozpuszczalne w wodzie czyściwa - spożywczą sodę oczyszczoną i Biały Kieł.
 9. Pełne wsparcie w biznesie - Oferujemy pomoc na starcie oraz szkolenie z zakresu prowadzenia tego typu działalności.

Amerykańska technologia

SodaBlast Systems Polska oferuje sprawdzoną na całym świecie kompleksową technologię do oczyszczania i renowacji powierzchni. Umożliwiamy otworzenie biznesu bazującego na innowacyjnej oraz ekologicznej technologii. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne piaskowanie i stanowi dobry krok do wyprzedzenia konkurencji. Wchodząc dziś na rynek z technologią SodaBlast Systems masz pewność dobrej inwestycji na co najmniej następne kilkanaście lat. Biorąc pod uwagę jak długo istnieje tradycyjne piaskowanie, perspektywy są na kilkadziesiąt lat. To pomysł dla przedsiębiorczych osób na biznes w mieście i na wsi. 
Wszędzie istnieje potrzeba profesjonalnego oczyszczania powierzchni.
Wtedy wkraczasz Ty, z usługami SodaBlast Systems.

Zalety nowoczesnej technologii

 • Nie uszkadza oczyszczanej powierzchni
 • Usuwa więcej rodzajów zabrudzeń (lakiery, farby, rdzę, zanieczyszczenia środowiskowe)
 • Dokładniej doczyszcza powierzchnię, nie pozostawiając przebarwień
 • Efektywniej rozpędza czyściwo, zmniejszając jego zużycie prowadząc do zwiększonego zysku
 • Prostsze w uprzątnięciu, dzięki łatwej rozpuszczalności sody oczyszczonej w wodzie
 • Niższe zużycie materiału to także zmniejszone zapylenie w trakcie pracy
 • Preferowane przez Unię Europejską jako przyszła proekologiczna technologia
 • Nie wywołuje pylicy płucnej u osób przebywających w miejscu pracy i otoczeniu

Wady tradycyjnego piaskowania

 • Uszkadza oczyszczaną powierzchnię, tj. nagrzewa, chropowaci, robi dziury, wygina blachy
 • Nie spełnia europejskich standardów oczyszczania strumieniowo-ciśnieniowego
 • Zabronione przy pracy na sucho ze względu na rakotwórczą pylicę
 • Jest nieekologiczne i nieekonomiczne z powodu trudnej utylizacji nierozpuszczalnego odpadu (brudnego piasku)

Szerokie zastosowanie na rynku

Wykorzystywane w wielu branżach:

Budownictwo 

Oczyszczanie elewacji budynków ceglanych, drewnianych i tynków, w tym mineralnych. Szorstkowanie betonu.

Motoryzacja 

Renowacja karoserii i elementów pojazdów zabytkowych, współczesnych i ciężarowych.

Przemysł

Usuwanie zanieczyszczeń poprodukcyjnych, na maszynach, silosach, liniach przesyłowych, podajnikach, halach. Chropowacenie lub czyszczenie stali pod malowanie.

Komunalna

Utrzymanie czystości w miejscach użyteczności publicznej - usuwanie pasów ruchu, graffiti z przystanków i wiat, oczyszczanie chodników z kostki brukowej lub granitowej.

Zabytki

Renowacja zabytkowych pojazdów, pomników, grobów oraz budynków.

Spożywcza

Usuwanie zabrudzeń poprodukcyjnych lub organicznych w zakładach.

Otrzymujesz pełne
wsparcie w biznesie.

Wraz z zakupem urządzenia otrzymujesz wszystko co niezbędne do rozpoczęcia działalności, w tym indywidualne szkolenia jak posługiwać się maszyną i na niej zarabiać.
Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Uczymy zawodowców jak i amatorów dopiero startujących w biznesie nowoczesnego oczyszczania.
Jesteś w stanie działać samodzielnie. Nie musisz mieć pracowników. Sprzęt może obsługiwać 1 osoba.

Oto co Tobie oferujemy:

Maszyna SodaBlast Systems

Amerykańska, sprawdzona i bezproblemowa technologia.
Maszyny są dostępne w polskiej dystrybucji, gotowe do działania po zakupie.
Sprzedajemy kompletny zestaw, gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Wystarczy zasypać czyściwo i uruchomić spalinowy silnik napędzający kompresor. W 15 minut jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy.

Szkolenie podstawowe

Przy odbiorze maszyny, omawiające zasady działania i uruchomienia sprzętu. Również konserwacji urządzenia oraz BHP.

Szkolenie eksperckie

Całodniowe praktyczne treningi z efektywnego oczyszczania na różnych powierzchniach (stal, drewno, cegła, itp.), dyszach (okrągłych i płaskich) i czyściwach (soda, piasek, szkło). Po to, abyś pracował efektywnie - wykonywał zlecenie szybko, zużywając mało czyściwa i oczyszczając możliwie jak najwięcej powierzchni dziennie.

Biznes
plan

Nauczymy cię jak wyceniać usługi, obliczyć koszta i zysk, a przede wszystkim jak przygotować się oraz wykonać dane zlecenie.

Ułatwiamy finansowanie maszyny

Wspieramy Cię w uzyskaniu dofinansowania. Mamy duże doświadczenie i kontakty do finalizacji transakcji.
Chętnych do zakupu skontaktujemy z bankiem w celu wyboru najlepszej oferty na leasing.
Najszybciej i najłatwiej uzyskasz leasing w bankach z którymi stale współpracujemy: PKO BP, Alior Bank, EFL, Getin Leasing, Idea Bank, Raiffeisen Bank.

Wiedza marketingowa

Nauczymy cię poszukiwania klientów na usługi. Dostaniesz wszelkie niezbędne informacje jak budować swoją markę.
Wszystko abyś stał się liderem w swojej okolicy.

Materiały reklamowe

Otrzymasz bannery, ulotki, zdjęcia na stronę www, naklejki z logotypem, w celach promocji własnego biznesu.

Gwarancja
24 miesiące

Nasz podstawowy serwis to 24 miesiące gwarancji, z dojazdem do Klienta na terenie kraju. Maszyny są bezproblemowe, ich serwis polega w głównej mierze na wymianie filtrów i olejów raz na rok lub co 500 godzin pracy. Po okresie gwarancyjnym oferujemy serwis pogwarancyjny na takich samych zasadach. Z naszym serwisantem masz stały kontakt telefoniczny. Większość spraw załatwiamy telefonicznie.

Wsparcie na każdym kroku

Nasz instruktor będzie z tobą w zdalnym kontakcie przy pierwszych twoich zleceniach, omawiając aspekty danej usługi. Sprawdzając i wspierając twoje działania sprzedażowe, wyceny i realizacje usługi oczyszczania, abyś uniknął błędów i stresu.


Będziesz samodzielny i samowystarczalny

Jesteś w 100% niezależny. Wiemy jak trudno na rynku o dobrego pracownika. Coraz częściej słyszymy, że pracowici i sumienni wyjechali na zachód. Z tego powodu wielu naszych klientów wybrało samodzielne oczyszczanie, aby być w pełni niezależnym. Taki komfort pracy umożliwia model SB 500 Trailer. Zaprojektowana i skonstruowana tak, aby tylko 1 osoba wytarczyła do efektywnej pracy. Sterujesz uruchomieniem za pomocą przycisku umieszczonego przy dyszy wlotowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz działanie urządzenia pod osobistą kontrolą.

BIZNES Z PRZYSZŁOŚCIĄ
 

Oferujemy kompleksowy i sprawdzony pomysł na biznes. Pomysł, znacząco poszerzający możliwości działania w branży oczyszczania przy wsparciu silnej, innowacyjnej marki SodaBlast Systems z USA, którą mocno promujemy w Polsce. Z roku na rok obserwujemy jak zwiększająca się rozpoznawalność marki wpływa na coraz większą ilość zleceń na usługi sodowania. Niewątpliwie jest to dobry moment na wejście na rynek z technologią SodaBlast Systems, gdyż popyt na tego typu usługi będzie systematycznie rósł.

Pobierz Cennik
Oczyszczarek SodaBlast Systems

Na email dowiesz się:
1. Ile kosztują oczyszczarki
2. Ile można zarobić wykonując usługi
3. Jak zacząć biznes
4. Wywiad z naszym Klientem
5. Czego uczymy na szkoleniach

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

 

 

MODELE MASZYN >

 

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ >

 

SZKOLENIA >

 

CZĘSTE PYTANIA >