Zawartość stron w tej domenie oraz nazwa domeny podlega ochronie prawnej. Dokumenty, artykuły, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwisy na tej domenie stanowią własność "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI" lub zostały wykorzystane za zgodą ich właścicieli.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną czy elektroniczną zawartości jak i całości tego serwisu www jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI" w formie pisemnej.

Wykorzystywanie znaków towarowych, których właścicielem lub upoważnionym do posługiwania się jest "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI", bez zgody "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI" jest zabronione.

Pojedyncze dokumenty publikowane przez "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI" w ramach tego serwisu www mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.

UWAGA: Wszelkie przypadki kradzieży tekstów, zdjęć czy znaków towarowych ze stron SodaBlastSystems.pl będą ścigane przez upoważnioną przez nas kancelarię adwokacką.

Zanim do nas zadzwonisz...

Pobierz Poradnik

Dowiesz się z niego w jaki sposób wygląda współpraca z nami, poznasz sposób na sfinansowanie maszyn, opowiemy o szkoleniach z obsługi maszyn, a także powiemy jak otworzyć własny biznes.

Po przeczytaniu go, zachęcamy do kontaktu. Będziesz lepiej zorientowany jak funkcjonuje branża, dzięki czemu dowiesz się więcej szczegółów.