POLITYKA PRYWATNOŚCI

Informacje o przetwarzaniu danych

Administratorem Pani/a danych osobowych jest "SBS SYSTEM MATEUSZ NIEBELSKI" (dalej: "SBS") z siedzibą w 97-300 Piotrków Tryb., przy ul. Działkowa 6/12

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, na adres 97-300 Piotrków Tryb., ul. Działkowa 6/12

Dane będą przetwarzane w celu marketingu produktów własnych, przekazania informacji na temat swojej oferty, aktualności związanych z technologią i firmą.

Zgoda na przetwarzanie jest wyrażana poprzez wypełnienie formularza w witrynach udostępnionych w domenie sodablastsystems.pl

SBS zbiera wyłącznie niezbędne dane, które zawierają: - adres email - treść korespondencji emailowej

W celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych. Dane będą przechowywane przez okres nieokreślony.

Dane mogą być udostępniane firmie hostingowej która na mocy podpisanej umowy z SBS świadczy jej usługi hostingowe.

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zanim do nas zadzwonisz...

Pobierz Poradnik

Dowiesz się z niego w jaki sposób wygląda współpraca z nami, poznasz sposób na sfinansowanie maszyn, opowiemy o szkoleniach z obsługi maszyn, a także powiemy jak otworzyć własny biznes.

Po przeczytaniu go, zachęcamy do kontaktu. Będziesz lepiej zorientowany jak funkcjonuje branża, dzięki czemu dowiesz się więcej szczegółów.