Jak zacząć?
Przejrzyj naszą stronę

Na początku zachęcamy do przejrzenia całej naszej strony, bo znajdują się tu wszystkie informacje o sprzęcie SodaBlast Systems. I odpowiedzi na większość nasuwających się pytań.

Pobierz Poradnik

Następnie zachęcamy do pobrania poradnika, aby dowiedzieć się jak zakupić maszynę, czy można wziąć ją w leasing, jak wygląda jej finansowanie, kogo i jak szkolimy, a także jak robić kosztorysowanie zleceń.`

Pomyśl o co nas zapytać

Zdarza się, że dzwonią do nas ludzie, którzy nie przejrzeli naszych materiałów i nie wiedzą na czym polega ten biznes. Materiały, które znajdują się na stronie przygotowywaliśmy bardzo długo i są w nich odpowiedzi na większość pytań. Nie sposób to wszystko streścić podczas jednej rozmowy :) Prosimy mieć to na uwadze

Zadzwoń do nas i umów spotkanie

Zainteresowanych zakupem, po rozmowie telefonicznej umawiamy na spotkanie w siedziby firmy w celu prezentacji sprzętu i dokonania zakupu sprzętu.

Kup maszynę i godnie zarabiaj!

Zdecydowani na zakup sprzętu dokonują płatności przelewem lub podpisują umowę leasingu na sfinansowanie oczyszczarki (możliwy leasing - więcej informacji w poradniku). W cenie maszyny otrzymują szkolenie z obsługi, a także informacje jak tworzyć wyceny zleceń.

Nie wiesz o co zapytać podczas rozmowy telefonicznej?

Zanim do nas zadzwonisz...

Pobierz Poradnik

Dowiesz się z niego w jaki sposób wygląda współpraca z nami, poznasz sposób na sfinansowanie maszyn, opowiemy o szkoleniach z obsługi maszyn, a także powiemy jak otworzyć własny biznes.

Po przeczytaniu go, zachęcamy do kontaktu. Będziesz lepiej zorientowany jak funkcjonuje branża, dzięki czemu dowiesz się więcej szczegółów.