INNOWACYJNA, EKOLOGICZNA TECHNOLOGIA

SodaBlast Systems™ - bezpieczne, skuteczne oczyszczanie 

Amerykańska technologia oczyszczania na miarę XXI wieku, zastępująca piaskowanie.

Do niedawna głównym sposobem przy usuwaniu resztek farb lub innych materiałów z zanieczyszczonych powierzchni wykorzystywano szkodliwe dla człowieka i środowiska rozmaite żrące chemikalia lub piasek. Dziś mamy technologię SodaBlast Systems™. Uznaną przez Amerykanów za jedną z najlepszych poznanych dotąd metod oczyszczania, najbardziej skuteczną i najmniej inwazyjną. Specjalną sodą oczyszcza się ekologicznie, szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Soda sprawdza się we wszystkich sektorach przemysłu, ma zastosowanie w wielu

dziedzinach gospodarki, np. w budownictwie, motoryzacji, przemyśle ciężkim, lakierniach. Doskonale radzi sobie z graffitii, oczyszczaniem domów drewnianych, renowacją zabytków i rzeźb, usuwaniem rdzy, gumy, sadzy, powłok lakieru. Można ją stosować w wielu innych przypadkach. Spróbujemy to udowodnić na tej stronie i przekonać Was, że sodowanie to bezpieczna metoda oczyszczania - na miarę XXI wieku.

 

Nasza firma zajmuje się w Polsce propagowaniem technologii SodaBlast Systems™, ucząc wszystkich zainteresowanych ekologicznego i nowoczesnego sposobu oczyszczania oraz dystrybucją maszyn niezbędnych do przeprowadzania oryginalnego procesu sodowanie z prędkością 965km/h

TYLKO U NAS !
- oczyszczanie delikatne oraz mocne inwazyjne
- powierzchniowe i wgłębne oczyszczanie z rdzy
- czyściwem jest czysta soda oczyszczona, bez żadnych dodatków
- jedyne wydajne urządzenia pracujące w każdych warunkach pogodowych
- tylko oryginalne maszyny z USA działające na opatentowanej technologii

Co warto wiedzieć o SodaBlast Systems™ ?
SodaBlast Systems™ to bezinwazyjna, skuteczna metoda oczyszczania doskonale sprawdzająca się w rozmaitych dziedzinach przemysłowych. Oczyszczanie sodą wg naszej technologii od lat praktykowane jest w Ameryce i uznane zostało za jedno za najbardziej skutecznych form przywracania świetności rozmaitym powierzchniom, wyrobom i materiałom. To metoda w pełni bezpieczna. Nie tylko dla środowiska, o czym świadczą certyfikaty ekologiczne, ale także dla człowieka wykonującego sodowanie. Soda oczyszczona, składnik naszego czyściwa to substancja niepalna, nieszkodliwa dla zdrowia, nie uwalniająca żadnych toksyn.

Jeśli zajmujesz się zawodowo oczyszczaniem lub chcesz rozpocząć taką działalność:
Zapomnij o piaskowaniu, które niszczy rysując i robiąc dziury w oczyszczanej powierzchni. Zapomnij o oczyszczaniu suchym lodem, które zamraża powierzchnię, jest kosztowne i mało efektywne. Najlepszą metodą oczyszczania jest sodowanie. Technologia SodaBlast Systems™, jaką proponujemy doskonale usuwa zabrudzenia oraz powłoki lakiernicze z metali jak i niemetali bez uszkadzania struktury ich powierzchni. Oczyszczany element wygląda jak nowy! Nie zostaje zniszczony.

SodaBlast Systems™ to rozwiązanie na Twoje problemy. Przy pomocy tej technologii: oczyszczasz szybko i skutecznie, a powierzchnia po oczyszczeniu jest gładka. Soda jest także niegroźna dla organizmu. Praca przy oczyszczaniu tą metodą nie jest więc szkodliwa.

Sprzedawane przez nas oryginalne amerykańskie maszyny SodaBlaster™ marki SodaBlast Systems™ z USA, to jedyne na świecie oczyszczarki, które w pełni wykorzystują potencjał sody, maksymalnie ją napędzając i wyrzucając z dyszy z prędkością 965km/h (600 mil/h).