SODOWANIE™ - PIONIERZY W POLSCE

SodaBlast Systems™ Polska jest pierwszą firmą w kraju specjalizującą się w oczyszczaniu sodą oraz dystrybuującą specjalistyczne i oryginalne maszyny służące do pracy w tej technologii. Naszym zadaniem, realizowanym na podstawie umowy o ścisłej współpracy z firmą SodaBlast Systems™ z Houston w USA, jest także promowanie i rozprzestrzenianie tej niezwykle skutecznej i nieinwazyjnej metody oczyszczania w Polsce. 

Powstaliśmy, by wypełnić lukę panującą na rynku oczyszczania przemysłowego i zaprezentować nową, sprawdzoną i najskuteczniejszą na świecie metodę, jaką jest wynalezione przez Amerykanów - "soda blast", nazwane przez nas w 2008 roku po raz pierwszy w kraju - "sodowanie".

W Polsce przez wiele lat stosowało się w czyszczeniu przemysłowym szkodliwe dla zdrowia człowieka i środowiska żrące chemikalia, oczyszczano też przez piaskowanie. Obie te metody miały i mają poważne wady. Nie były i nie będą doskonałe. Piaskowanie owszem odczyści, ale pozostawi na powierzchni oczyszczanego przedmiotu chropowatą, porysowaną, a często wręcz zniszczoną powierzchnię. Ponadto jest trudne do utylizacji, a pylenie piasku wywołuje raka. Inaczej jest z oryginalnym czyściwem SodaBlast Systems™.

Sodowanie™ to czyszczenie bezinwazyjnie, szybkie i idealnie. Jest to technologia uniwersalna, mająca szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki i przemysłu. Sprawdzi się doskonale w motoryzacji, mechanice, budowlance, marynistyce, renowacji zabytków.
Sodowanie™ jest ekologiczne i bezpieczne zarówno dla człowieka jak i środowiska.

Nasza firma propaguje i prezentuje w Polsce zalety nowoczesnej metody, jaką jest sodowanie™. Realizujemy sprzedaż maszyn służących do wykonywania prac tą technologią oraz szkolimy firmy, które chcą pracować przy użyciu tej technologii.

Naszą ofertę oraz produkty kierujemy do firm z branży budowlanej, motoryzacyjnej, szkutniczej, a także do szeroko pojętego przemysłu ciężkiego, w tym firm posiadających własne linie przesyłowe.

W naszej centrali w Sulejowie mają Państwo okazję nabyć maszyny oraz nauczyć się oczyszczania metodą sodowanie™. SodaBlast Systems™ Polska posiada dedykowany na nasz rynek komplet specjalistycznych maszyn SodaBlaster™. Są to oryginalne, amerykańskie urządzenia przeznaczone do oczyszczania sodą.

Zapraszamy do współpracy.