Z serii "Co u naszych Klientów?"

Właśnie otrzymaliśmy zdjęcia z ciekawej realizacji firmy GRANITICO z Milanówka, która podjęła się w Warszawie renowacji elewacji budynku Wojskowej Akademii Technicznej na Nowogrodzkiej 66. Teraz elewacja prezentuje się okazale jak na wojsko przystało. Gratulujemy :)

Wesołych Świąt!!!

☃️❄️🎄🎁 Pada śnieg, suną sanki – jest renifer i bałwanki… śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe
– życzy SodaBlast Systems, centrala USA i oddział Polska.

Ciekawi prac naszych Klientów?

Spójrzcie jak poddaje się renowacji 500-letnią wapienną elewację Katedry w Przemyślu. Maszyna "SB-500 Trailer" w akcji. Życzymy powodzenia firmie Partluk.

Mikołaj z Francji? A w Polsce jak jest?

Francuska firma chce nas przekonać, że Mikołaj pochodzi z ich kraju.

Odebrali od nas maszynę i pędzą już na Mikołajki, bo koniec roku tuż tuż, a podatek dochodowy sam się nie odliczy. Czy w Polsce czasem nie mamy podobnych przepisów? Pamiętajcie, do końca roku zostało już mało czasu. Na magazynie mamy ostatnie sztuki oczyszczarek. Kup jeszcze w tym roku i odpisz sobie od podatku.
---
FRANCJA - nowy kraj do którego sprzedaliśmy pierwszą maszynę SodaBlast Systems. Docelowo „SB-150 Mobile” będzie służyć Klientowi do usuwania starych lakierów z karoserii aut zabytkowych jak i do renowacji elewacji mniejszych budynków. Jak zawsze życzymy sukcesów!

Spójrz na to z innej strony

Wczoraj nasz Klient przywiózł dwie oczyszczarki (SB-500 i SB-150) na bezpłatny przegląd. Były brudne. To jednak nas nie zraża, a wręcz cieszy 😁 Od razu widać, że pracują i zarabiają na siebie 💵 Taki jest cel SodaBlast Systems - działać i rozwijać się 💪🏻💪🏻💪🏻

126p W DRODZE DO TOMA HANKSA

Pamiętacie malucha dla Toma Hanks'a? Tego, który został poddany Sodowaniu przez naszego Klienta posiadającego oczyszczarkę SodaBlast Systems?
Maluch, a dokładnie Fiat 126p po renowacji i zmianie lakieru z zielonego na oryginalny biały, jest wystawiony na Okęciu do czwartku 23.11.2017 w hali odlotów 😃 Dalsza jego podróż to lot do Los Angeles na pokładzie odrzutowca Boeinga 787 Dreamliner polskiej linii LOT. Po dotarciu zostanie przekazany Panu Hanks'owi 🤗 Cała akcja jest charytatywna, a my jako SodaBlast Systems Polska nieśmiało możemy pochwalić się do jej wsparcia przekazując czyściwo do zabiegu Sodowania 👍🏻

Więcej szczegółów pod linkiem: https://www.tvn24.pl/katowice,51/podrasowany-maluch-wyruszyl-do-toma-hanksa,791626.html,51/podrasowany-maluch-wyruszyl-do-toma-hanksa,791626.html

PRZED RENOWACJĄ
http://www.sodablastsystems.pl/blog-news/220-tom-hanks-126p-sodowanie-sodablast-systems

PO RENOWACJI

Jakie auto do holowania zestawu "Trailer"?

Często jesteśmy pytani o to, jakim pojazdem można holować maszyny SodaBlast Systems na podwoziu z serii Trailer. Wybór aut jest naprawdę szeroki z uwagi na niską wagę takich maszyn. Najcięższy zestaw to zaledwie 1550kg masy własnej, co powoduje możliwość transportu nawet autem osobowym. Mieliśmy przypadek wykorzystywania Mercedesa C Klasy. Choć to skrajny przykład, służący tylko do tymczasowego przetransportowania urządzenia z punktu A do B.
Często maszyny Klienci odbierają autami typu SUV, jak Jeep Grand Cherokee, BMW X5, Audi Q7, Ford Kuga. Niektórzy takimi autami pracują na co dzień, mimo niewielkiej przestrzeni ładunkowej w bagażniku.
Z doświadczenia wiemy, iż najlepiej spełniają się auta dostawcze. Z zamkniętą budą. W tej roli najczęściej goszczą Fiat Ducato, Mercedes Sprinter, Iveco Daily. Do auta dostawczego można załadować 1000kg czyściwa i pojechać na zlecenie oczyszczania. Duża kabina ochroni czyściwo przed zamoknięciem, a także będziemy mieli miejsce na przebranie się w strój roboczy czy rozłożenie śpiwora na noc, jeśli zajdzie potrzeba przenocowania.
Ostatnio pojawiają się także Klienci z pojazdami typu pick-up. Na zdjęciach przedstawiamy dwa takie przypadki. Minusem tego rozwiązania jest mała ładowność. Zazwyczaj do pick-up'a wchodzi max 300-500kg czyściwa. Plusem natomiast jest napęd 4x4, co szczególnie przydaje się przy zleceniach w trudnym terenie. Akurat nasz Klient od pick-up'a marki Isuzu zajmuje się renowacją oraz naprawą rębaków, więc często ma potrzebę wjazdu do lasu.
Jaki wybór dokonać? Jaki pojazd najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? Przyjedź do nas, przeanalizujemy i doradzimy. Zadzwoń umówić się na spotkanie.